1. pl
  2. it
  3. en

                               
 


 

                                 

 

 

                                

 

 

 

 

 

 

                              

Kim jesteśmy :

Firma Mg Export S.r.l. pochodzi od rodziny producentów z długimi tradycjami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie w Piemoncie.

Nasze doświadczenie w uprawie brzoskwiń, nektaryn i kiwi na terenie północnych Włoch połączone z wymogami handlu tymi owocami zachęciły nas do dywersyfikacji i ekspansji w innych strefach geograficznych ( południowe Włochy i północna Grecja ), rozszerzając tym samym naszą gamę produktów.

Nasza wiarygodność, bezpieczeństwo produktu, szacunek do środowiska i satysfakcja Klientów są naszymi CELAMI.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co robimy :

Żeby osiągnąć nasze CELE śledzimy starannie cały łańcuch dostaw, od produkcji która jest prowadzona najlepszymi metodami kontroli pod względem jakości i analiz epidemio-logiczno - sanitarnych, przez metodę składowania towaru, aż do procedury pakowania która odbywa się w nowoczesnych halach magazynowych z najnowszymi maszynami i pod okiem wyspecjalizowanego personelu.

To wszystko odbywa się zgodnie z przepisami sanitarnymi według regulacji Unii Europejskiej.

W żadnym momencie tego procesu nie jest przerwany zimny łańcuch, dlatego dbamy o to aby nasza logistyka korzystała wyłącznie z profesjonalnych firm transportowych z nowoczesnym taborem.

W ten sposób możemy zawsze proponować naszym Klientom produkty wysokiej jakości.

Z naszymi współpracownikami staramy się tez być dynamiczni aby sprostać potrzebom naszych Klientów, zbierając porady i informacje aby dogonić te zmiany które będą w przyszłych przyzwyczajeniach i oczekiwań konsumenta.

Korzystamy też z centrów badań i rozwoju aby być na bieżąco w temacie nowych odmian owoców, zintegrowanego rolnictwa i opakowań które maja respektować zdrowie i ekologię.